O FIRMIE

Firma LUNA TRANS istnieje na rynku transportowym od 2001 roku.

Powstała w okresie zwiększonego zapotrzebowania na przewozy pasażerskie. Początkowo obsługiwała na zlecenie firmy JACKI linię regularną Rzeszów - Paryż - Rzeszów, następnie linię regularną Rzeszów - Monachium - Rzeszów, współpracując z firmą Expres Bus i Asik sp. z o.o. W tym samym okresie pracowaliśmy dla rzeszowskiej firmy Eurokar i krakowskiej firmy Jordan i Eurolines wykonując dowozy do międzynarodowych linii autokarowych.

Mając już duże doświadczenie w transporcie osobowym, w 2004 roku firma otrzymała od Marszałka Województwa Podkarpackiego zezwolenie na wykonywanie regularnych przewozów osób w krajowym transporcie drogowym na linii Rzeszów - Tarnobrzeg - Warszawa. Aktualnie od siedmiu lat firma obsługuje linię regularną Rzeszów - Tarnobrzeg - Warszawa jako wiodąca na rynku. Dzięki naszej solidności współpracuje z nami wiele firm i biur turystycznych wynajmując nasze autokary i busy.

Na stałe współpracujemy z:

Biurami turystycznymi: TRAPER, ART-TOUR, JANOSIK, TRAMP, PTTK, BALKAN - EXPRESS, RESTOR, RESTUR, SMAK PODRÓŻY, CENTRUM USŁUG TURYSTYCZNYCH

Firmami: Asik sp. z o.o., MTU, BETAD LEASING, WSK - RZESZÓW, SANOFI - AVENTIS, ROSSMAN, ZELMER, UM

Firma posiada CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH W MIĘDZYNARODOWYM TRANSPORCIE DROGOWYM OSÓB, LICENCJE na wykonywanie krajowego i międzynarodowego zarobkowego przewozu osób. Zatrudniamy stałą, wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę kierowców.

Tylko u nas przy rezerwacji biletu spotkasz się z wyjątkową obsługą i otrzymasz pełną informację - bo naszą misją jest przewóz osób.

oferta